Pro firmy

image001Dobrý den, za tým Rožnovských pivních lázní jsme hluboce přesvědčeni, že firemní akce pořádané u nás mohou být nejen vítanou změnou pro Vaše zaměstnance, ale i pro Vaše VIP klienty.

Dokážeme Vám nabídnout prostory pro Vaše prezentace v pivovarské hospůdce, která má k dispozici cca 35 míst, prostor jde rozšířit o dalších 35 míst - k dispozici samozřejmě audio, video, rautové stoly a ochutnávky našich vynikajících kvasnicových pivních specialit apod.

Současně Vám pro Vaše klienty dokážeme nabídnout jedinečné lázeňské procedury, které dokáží nejen stmelit kolektiv - jemná bylinná pára s aromaterapií a audio programem tajných jogínských technik až pro 10 osob - naučíme Vás např. jak správně dýchat, jak se zbavit stresu, jak si vrátit radost do života Vás určitě zaujme. Následovat mohou koupele v pivu - kapacita je 9 osob každou 3/4 hodinu a po koupelích je povinný 1/2 hodinový relaxační zábal. Pro VIP klienty můžeme nabídnout celou škálu doplňkových služeb co se péče o tělo týče jako jsou zábaly z pivovarských kvasnic, rašeliny, přírodních olejů, masáže, rituály apod. Pedikůra, manikůra, kosmetika, vlasovy styling.

image012Co se péče o duši týče, tady doporučujeme focení aury s diagnostikou - klientovi ukážeme, co skutečně vyzařuje, jakým způsobem dokáže vlastní vyzařování měnit a co vyzařujeme, to si do života i přitahujeme - tato technika přesvědčí o světě energetických zákonitostí i úplné materialisty. Nebo si Vám dovolujeme nabídnout skupinové tzv. systemické konstelace, kde Vám zkušení terapeuti ukáží vztahy u Vás na pracovišti, vztahy mezi klienty a zaměstanci, současně se tyto "bloky" v komunikaci dokáží i řešit a vyřešit - budete fascinováni. Za tímto účelem máme speciální prostory.

Ubytování Vám zprostředkujeme v těch nejlepších hotelích v našem krásném městě vč. stravy, navíc v naší hospůdce Vám nabízíme i neomezenou konzumaci domácích zabíjačkových specialit a vynikající kvasnicové speciály Radhošt, Rothschild, Čert a medové. K tomu Vám může hrát živá hudba dle Vašeho výběru. Na pivovarském dvoře a v lese za pivovarem Vám připravíme prostor pro zcela jedinečné  team buildingové aktivity.

www.roznovskepivnilazne.cz

 

KONTAKT:

PhDr. Tomáš Kupčík, Ph.D.
manager
telefon 776 611 796

 

 

Kontakt

Rožnovské pivní lázně
Pivovarská 6
Rožnov p. Radhoštěm
PSČ 756 61

ODKAZ NA MAPU


Provozní doba lázní

PONDĚLÍ   9-21 hodin
(1. pondělí v měsíci - zavřeno)
ÚTERÝ      9-21 hodin
STŘEDA    9-21 hodin
ČTVRTEK  9-21 hodin
PÁTEK      9-21 hodin
SOBOTA   9-21 hodin
NEDĚLE    9-21 hodin

 

OBJEDNÁVKY s certifikáty přijímáme mailem (certifikát přiložte)

Telefon lázně

Dotazy a objednávky
+420 774 430 000


Objednávky přijímáme mailem!

Email recepce

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Napište řediteli

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Telefony pivovar

733 602 212 - hospůdka

776 002 457 - sládek