Radhošť (11°)

Světlý spodně kvašený jedenáctistupňový ležák plzeňského typu.Je vyráběn ze dvou druhů sladů a je čtyřikrát chmelený žateckým poloranným červeňákem. Jeho výroba trvá 5 týdnů.Toto pivo patří mezi nejoblíbenější světla piva v našem pivovaru.
Alergeny: ječný slad

2018 Central Europe Beer awards - mezinárodní degustační soutěž - stříbrná medajle

Rothschild (13°)

silné polotmavé pivo je vyráběno ze čtyř druhů sladů.Doba zrání piva dosahuje až osmi týdnů.Tato doba zrání je ideální pro propojení bohatých čokoládově karamelových tónu s jemnou hořkostí žateckého chmele. O baronu Rothschildovi se tradují legendy o jeho neuvěřitelném bohatství. Stejně tak i my jsme nešetřili na pivu, které nese jeho jméno jako památku na doby, kdy vlastnil Rožnovský pivovar. V únoru 2016 získal Rothschild 13° Zlatou pivní pečeť 2016 a o tři týdny své kvality potvrdil prvním místem v Jarní ceně sládků na Zvíkově.
Alergeny: ječný slad

2016 Zlatá pivní pečeť - Mezinárodní degustační soutěž - 1.místo - polotmavý speciál
2016 Jarní cena českých sládků - Mezinárodní degustační soutěž - 1.místo - polotmavý speciál
2018 Central Europe Beer awards - mezinárodní degustační soutěž - Zlaté medajle

Habsburg (16°)

Tmavé spodně kvašené silné pivo. Podle staré receptury vaříme plnou čtyřsladovou tmavou šestnáctku s pivním karamelem abychom dosáhli originální chuti tmavé čokolády, která se doplňuje s příjemnou  hořkostí žateckého  chmelu.Habsburg získal bronzovou medajli na prestižní mezinárodní degustační soutěži.

Bruno (13°)

Světlé (jantarové) silné pivo je vařeno tradničně spodním kvašením.Pro získání nádherné jantarové barvy, použili naši sládci kombinaci světlých a karamelových sladů. Pivo bylo chmeleno kombinací oblibených českých chmelů.Výsledkem je jedno z nejoceňovanějších piv na největších pivních soutěžích,kde získal několik zlatých medajlí.
Alergeny: ječný slad

Rožnov (13°)

světlé silné pivo spodně kvašené.Jeho základem je bohaté sladové tělo tvořeno třemi druhy sladů z české tradiční sladovny. Chmelením  dvěma druhy nejkvalitnějších českých chmelů posouvá chuť na vyšší úroveň.Je určen pro všechny ,kteří  dokáží ocenit příjemné hořké doznívání.Výroba tohoto piva bývá minimálně osm týdnů.Rožnov  je oblíbeným nápojem na rožnovských jarmarcích a slavnostech.
Alergeny: ječný slad

Čert (12°)

spodně kvašený tmavý ležák.Použitím speciálních karamelových a barvících sladů jsme získali plný a velmi  pitelný ležák s jemnou chutí a intenzivní vůní po oříšcích,pražené kávě a tmavé čokoládě.Tato kombinace uchvátila degustační komisi a získalo ocenění Regionálni potravina.Pivo rovněž boduje na předních pivovarských soutěžích.
Alergeny: ječný slad

Baron Armin Popper (16°)

Světlé silné pivo. Spodním kvašením získaváme zlatavý mok  o objemu alkoholu přes 6% .Takto silné pivo dozrává téměř tři měsíce v ležácký tancích. Název tohoto piva jsme použili podle jednoho z majitelů Rožnovského pivovaru - barona Armina Poppera. Ten společně s baronem Louisem Rothschildem vlastnil náš pivovar v předminulém století. Výjimečnost tohoto piva dokládají opakované úspěchy na soutěžích: Stříbrná pivní pečeť 2014, Zlatá pivní pečeť 2016.

2014 Zlatá pivní pečeť - Mezinárodní degustační soutěž - 2.místo světlý speciál
2016 Zlatá pivní pečeť- Mezinárodní degustační soutěž - 1.místo světlý speciál
2017 Zlatá pivní pečeť- Mezinárodní degustační soutěž - 2.místo - světlý speciál

Rytíř Gutmann (16°)

Polotmavé silné pivo spodně kvašené.Tento pivní bonbónek vznikl spojením kombinací karamelových a tmavých sladů s nejlepším českým chmelem.Tří měsiční dozrávání dodalo pivu plné tělo a originální vyváženou chuť. Název tohoto speciálu jsme použili podle jména jednoho z majitelů Rožnovského pivovaru a rovněž se nám podařilo uspět s ním na pivních soutěžích.

Hardegger (16°)

Svrchně kvašené polotmavé silné pivo – Red IPA.Toto pivo doplňuje naši kolekci šestnáctistupňových piv. Silně chmelená IPA získává svůj originální  charakter použitím amerických aromatizovaných chmelů. Nižší pěna a nižší říz odpovídá charakteristice piv typu ALE. Pro vyšší aromatizaci jsme použili metodu suchého chmelení, během které se přidává voňavý chmel během dozrávání.

Vídeňský ležák (12°)

Spodně kvašený ležák vídeňského typu.Je vařený v kombinaci českých a německých sladů. Podařilo se nám získat krásnou měděnou barvu a harmonickou hořkost. Ve vídeňském ležáku lze cítit lehkou chuť medu a oříšků.

American Malek (11°, 12°)

Svěží svrchně kvašené plné pivo.Vaříme jej v různých stupních sladovitosti.Světlejší barvu piva docílíme vařením vyhradně ze speciálních sladů pale ale,který je určen pro tento typ piva.Během chmelovaru se přidávají minimálně čtyři druhy aromatizovaných zahraničních chmelů.V chuti hotového piva jsou cítit jemné tropické a citrusové tóny. Pro zvýraznění chutí používáme metodu suché chmelení piva.

Třešňové (12°) a višňové pivo (14°)

Ovocné pivo v našem pivovaru vyrábíme přidáváním čerstvé třešňové nebo višňové šťávy z italských plodů  do již dozrálých piv. Pivo vyniká ovocnou plností a jemnou hořkou chutí při doznívání. Pivo je jemně zabarvené do červena a má osobitou svěží chuť. Bez konzervačních látek má nízkou trvanlivost, proto máte možnost ochutnat toto pivo  vždy čerstvé!

Double IPA (16°)

Naší čerstvou novinkou je světlé svrchně kvašené silné pivo tzv Double IPA (DIPA) a  patři do skupiny silných ejlů. Během chmelovaru a v následném suchém dochmelování jsme pivo  nešetřili a vybírali jsme z kvalitních odrůd amerických aromatizovaných chmelů.Vzhledem k množství přidaného chmelu si můžete vychutnat ovocné tóny tropického ovoce, které se polínají s kořeněnými tóny čerstvého pepře.

Darragh (14°)

Tmavé silné svrchně kvašené pivo. Charakteristikou tohoto piva je lehké tělo s čokoládovou a oříškovou chutí.Pojmenování vychází z keltské výrazu pro vytrvalost a sílu.Pro sladový základ jsme použili kvalitní slad z německé sladovny a typické anglické chmely jako je Fuggles nebo East kent goldin, které

Jarní speciál (14°)

Světlé spodně kvašené pivo. Na jaro jsme připravili pořádný extra chmelený speciálek, který jsme nechali pořádně tři měsíce odležet.Výsledkem je plné pivo s výrazným chmelovým dozníváním.Na základě svělých ohlasů jsme se rozhodli pro jeho opakování.

Jsme tu pro vás

Kontakt

Lázně - obchodní oddělení

774 430 000
(Po - Pá 8 - 20 hod)
recepce@roznovskepivnilazne.cz

Hotel In Spirit - recepce

601 171 083
(Po-Ne 8 - 20 hod)
recepce@inspirithotel.cz

dětské Pohádkové centrum

733 644 337
(Út - Ne 10 - 20 hod)
recepce@pohadkovelazne.cz

kavárna/restaurace Humna rezervace

733 602 212
(Po - Ne 11 - 22 hod. Humna)
(Po - Ne 9 - 19 hod. Kavárna)
restaurace@roznovskepivnilazne.cz

Rozvoz pivovar, pizzerie,bageterie, salaterie

734 447 888
(Po - Ne 10:30 - 21 hod.)

Sládci

776 002 457

Čokoládovna

776 611 796

Pivovarská manufaktura e-shop

731 943 904
(Po - Pá 8 - 15 hod.)

Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) se Zásadami zpracování osobních údajů a chci odeslat formulář.
  •  
  •